Resi4Rent to Twoja przestrzeń, w której chcemy, abyś poczuł się jak w domu.

Znalezienie mieszkania na wynajem jest pozornie łatwe. Liczy się dobra lokalizacja, fajny standard i oczywiście cena. Ofert jest sporo, prawda? Ale kiedy już znajdziesz idealne miejsce i jesteś gotowy do przeprowadzki, to czasem pojawiają się problemy… Okazuje się, że ofertę kontroluje pośrednik, który oczekuje niemałej prowizji. Albo prywatny właściciel mieszkania zaczyna przedstawiać swoje kaprysy, zakazy i oczekiwania.

Tor z przeszkodami. A może tak uniknąć tego wszystkiego i wynająć mieszkanie od firmy? Tak, od firmy, która jest bezpośrednim właścicielem mieszkania, a do tego pewnym i przyjaznym partnerem? Resi4Rent jest właśnie takim rozwiązaniem.

U nas zawsze dostajesz mieszkanie pachnące świeżością w świetnej cenie. Niczym się nie stresujesz, mieszkasz po swojemu, czujesz się swobodnie i bezpiecznie. Dbamy o Ciebie, kiedy tego potrzebujesz i nie wchodzimy Ci w drogę, kiedy tego nie chcesz. Zależy nam na tym, abyś poczuł się jak u siebie. Sprawdź! Wynajmij nasze mieszkanie i stwórz w nim swój dom.

Wynajmujemy jedynie nowe, należące do nas mieszkania budowane przez największego polskiego dewelopera.

Wybieramy najlepsze lokalizacje, w największych Polskich miastach, bo wiemy, że dobre miejsce, to oszczędność czasu oraz bycie w centrum życia biznesowego i kulturalnego.

W Resi4Rent wiemy, jak ważna jest wolność, dlatego nasze mieszkania możesz urządzić sam lub zostawić to nam. Gwarantujemy pełną obsług: od zapewnienia internetu, po pomoc techniczną.