Mieszkania w abonamencie Laur Konsumenta Odkrycie 2022

U nas mieszkasz jak chcesz, z kim chcesz i kiedy chcesz.

Dostępne lokale
Laur Konsumenta Odkrycie 2022

Mieszkaj po swojemu

Jak chcesz

Nasze mieszkania pachną nowością i są pozbawione kaprysów prywatnego właściciela. To ty wybierasz ilość pokoi, ich wyposażenie, stronę świata i kondygnację.

Z kim chcesz

Kochamy psy i koty. Nie pytamy o wiek dzieci i nikomu nie zaglądamy do mieszkań. Abonament to wolność, dlatego wszystkich gości witamy serdecznie.

Kiedy chcesz

Tu mieszkasz kiedy potrzebujesz. W abonamencie możesz cieszyć się życiem dostosowanym do Ciebie. Bo mieszkasz kiedy chcesz.

Zobacz,
gdzie jesteśmy

Mieszkania w abonamencie to nasza oferta nowych mieszkań, które budujemy w najlepszych lokalizacjach, w największych Polskich miastach.

Zalety abonamentu

Mieszkania w abonamencie to swoboda wynajmu połączona z bezpieczeństwem i stabilnością własnego mieszkania.

W każdym pakiecie otrzymujesz:

Dostęp
do Wi-Fi
Umeblowane
mieszkanie
Sprzęt
AGD
Opieka
administratora
Monitoring
budynku

Jak zyskaliśmy pozycję największego gracza na rynku lokali w abonamencie?

Znamy i doskonale rozumiemy rynek nieruchomości. Skutecznie wyczuwamy także potrzeby Klientów. Dzięki temu jesteśmy największym graczem na rynku i specjalistą od wynajmu mieszkań. Kierujemy się sprawdzonymi zasadami – wygodna lokalizacja, przemyślane układy mieszkań, komfortowe wyposażenie, a przede wszystkim dbałość o zadowolenie każdego mieszkańca.

Dowiedz się więcej

Poznaj opinie mieszkańców

Poznaj opinie mieszkańców

/
 • Mieszkałam na Browarach 1.5 roku. Jestem bardzo zadowolona ze standardu mieszkania. Z niczym nie było problemu, a pracownicy zawsze byli do naszej dyspozycji. Lokalizacja świetna z racji tego, że wszędzie blisko. Miejsce przyjazne również dla naszych pupili. Szczególnie Pan Łukasz bardzo pomocy w każdej sprawie. Naprawdę polecam z całego serca. Jeśli chcecie znaleźć super mieszkanie w Warszawie to tylko tutaj!

  Asia Rogocka

  Warszawa

 • Osiedle bardzo polecam. Super lokalizacja, dobra komunikacja, wszędzie blisko. Do tego fajnie urządzone - mieszkania ładne, czyste. Zespół w biurze bardzo miły i zaangażowany. Wszystko można z nimi załatwić - duży plus!

  Katarzyna Zacharzewska

  Wrocław

 • Profesjonalna ekipa, która towarzyszyła nam przez 1,5 roku na Zakładowej w super przyjemnym mieszkaniu. Cena adekwatna do jakości.

  Miłosz Marszałek

  Wrocław