Wrocław Kępa Mieszczańska

Wrocław, Mieszczańska 28-46

Typy mieszkań

ResiStudio 1 pokój
19,6 m2 - 22,9 m2 1 600 - 1 780 zł
od 1 600 zł
Wynajmij
ResiComfort 2 pokoje
34,5 m2 - 48,5 m2 2 450 - 2 760 zł
od 2 450 zł
Wynajmij
ResiFamily 3 pokoje
Niedostępne
Wynajmij

Opis nieruchomości

Odnajdź swoje miejsce w samym centrum Wrocławia i ciesz się przestrzenią w jednym z najpiękniejszych polskich miast. Mieszkania na wynajem od Resi4Rent zlokalizowane przy ulicy Mieszczańskiej, to komfort mieszkania kilka minut spacerem od wrocławskiego rynku. Nie musisz wybierać między zielenią, a mieszkaniem w sercu miasta. Dzięki planowi zagospodarowania przestrzennego nasza inwestycja usytuowana jest w ścisłym centrum, a jednocześnie blisko niej znajdują się zielone tereny i spora przestrzeń służąca rekreacji.

 

Przygotowaliśmy 270 nowoczesnych mieszkań od dewelopera na wynajem. Wśród nich przeważają jedno i dwupokojowe, jednak - dla ceniących przestrzeń - są także trzypokojowe. Zapewniamy miejsca parkingowe i komórki lokatorskie dla chętnych. Decydując się na wynajem lokalu od R4R, możesz wybrać zarówno jego położenie na planie osiedla, jak i wykończenie, łącznie z kolorem kuchni. Każde mieszkanie wyposażone jest w komplet sprzętów, od kuchenki i lodówki, przez wannę lub prysznic, aż po okap kuchenny i piekarnik lub kuchenkę mikrofalową. Nie musisz też martwić się o internet, zapewniamy go w standardzie, a jeśli chcesz korzystać z dodatkowych usług jak np. Serwisu sprzątającego, to po prostu daj nam znać. Zależy nam, aby Twoje nowe mieszkanie na wynajem jak najbardziej odpowiadało temu, czego szukasz i abyś poczuł się w nim jak w domu.

Tobie pozostaje jedynie wybrać dla siebie odpowiedni lokal we Wrocławiu i korzystać ze wszystkiego, co ma do zaoferowania centrum stolicy Dolnego Śląska.

Udogodnienia

Czas dojazdu: -

Kontakt
Anna Wydrzel
Iwona Boniewska

Skontaktuj się z nami