Nowe mieszkania na wynajem Warszawa

Warszawa Browary Krochmalna 61 ceny już od: 2 340 PLN
27m2 - 58m2 dostępne -
Dowiedz się więcej

Wynajmij nowe mieszkanie w Warszawie prosto od dewelopera. Oferujemy mieszkania na wynajem w nowoczesnym budownictwie na terenie dawnych Browarów Warszawskich. U nas znajdziesz mieszkania o powierzchni 27-68m2 - w tym przytulne studia, przestronne mieszkania dwupokojowe i wyjątkowe apartamenty na 17. piętrze. Do tego jasne zasady umowy i elastyczne warunki najmu. Jesteśmy przyjaźni czworonogom - u nas bez problemu zamieszkasz ze swoim ukochanym psem czy kotem. Tworzymy nowy standard wynajmu mieszkań.

 

Lokalizacja naszych mieszkań na wynajem w Warszawie?

W naszej ofercie znajdziesz 450 mieszkań na wynajem w świetnej lokalizacji tuż obok warszawskiego Śródmieścia. Mieszkania blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego, doskonale skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. To co potrzebujesz znajdziesz w zasięgu ręki - sklepy, usługi, restauracje, kina, teatry. Osiedle położone jest tuż obok nowej dzielnicy biznesowej Warszawy. Jednocześnie znajduje się spokojnej i cichej okolicy, dając możliwość odpoczynku i relaksu.

 

Jak wyposażamy wynajmowane mieszkania?

W Resi4Rent chcemy, abyś jak najszybciej mógł zamieszkać we własnej przestrzeni. Nasze mieszkania na wynajem są w pełni wykończone i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Wyposażone są w niezbędne sprzęty AGD: lodówkę, zmywarkę, piekarnik oraz pralkę. Wszystkie nasze mieszkania są klimatyzowane, co zapewni komfort nawet podczas upalnych dni. Do wyboru są mieszkania umeblowane lub nieumeblowane - możesz wprowadzić się ze swoimi meblami. Nie martw się szukaniem dostawcy i podłączaniem internetu -  Wi-Fi zapewniamy w umowie, podobnie jak stałą opiekę techniczną nad lokalem. Za dodatkową opłatą możesz wynająć miejsce postojowe w garażu podziemnym. 

Mieszkanie w Warszawie - dlaczego warto?

Warszawa to miasto którego nie trzeba zachwalać. Stolica Polski jest w czołówce rankingów miast o najwyższej jakości życia. Bezapelacyjnie wygrywa w kategorii dostępności pracy i możliwości zawodowych. Jest miastem wspierającym przedsiębiorczość i może pochwalić się największym skupiskiem startupów w Polsce. A do tego oferuje pełen wachlarz rozrywek i okazji spędzania wolnego czasu. Jej mieszkańcy doceniają dostępność obiektów kultury, sportu oraz rekreacji. Ewenementem na skalę europejską jest nieuregulowany prawy brzeg Wisły z plażami oraz ścieżką biegowo-rekreacyjna wzdłuż zielonego brzegu rzeki. Zapewnia relaks praktycznie w centrum miasta. Miasto tętni życiem 24h na dobę. Jednym słowem Warszawa jest atrakcyjnym miejscem do pracy i życia.