Nowe mieszkania na wynajem Łódź

Łódź Wodna Wodna 23A ceny już od: 1 300 PLN
17m2 - 62m2 dostępne kom. lokatorska
Dowiedz się więcej

Nowa Dzielnica to okazja na wynajęcie mieszkania oddewelopera w centrum Łodzi. Tylko kilka przystanków od ulicy Piotrkowskiej, kilka minut spaceru od Parku Źródliska i kilka chwil na rowerze od Galerii Łódzkiej - czekają na Ciebie nowe nieruchomości na wynajem. To nowa Łódź, która zmienia obraz całego miasta. Możesz być jej częścią i poczuć się jak w domu na nowoczesnym osiedlu, będącym integralną częścią tętniącego życiem nowego centrum. Zamieszkaj w pełni urządzonym, nowoczesnym mieszkaniu, gdzie znajdziesz swoją własną przestrzeń do życia i rozwoju.

Lokalizacja naszych mieszkań na wynajem w Łodzi

 

Mieszkania zrealizowane w projekcie Nowa Dzielnica mieszczą się przy ulicy Wodnej 23 w Łodzi. Obecnie Resi4Rent dysponuje tu 219 nowymi mieszkaniami na wynajem, zarówno kawalerkami, jak i lokalami 2, 3 i 4 - pokojowymi z kuchnią i łazienką. Do dyspozycji mieszkańców są również miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z całym miastem. Pozwala to na dostosowanie ich do potrzeb wynajmujących, w zależności od tego, czego oczekują od swojej przestrzeni.

 

Jak wyposażamy wynajmowane mieszkania?

 

Jak w każdej ze swoich inwestycji, tak i w tej, R4R dba, aby mieszkańcy mogli zamieszkać w jak najbardziej komfortowych warunkach i jak dobrym  standardzie. Nasze mieszkania na wynajem są w pełni wykończone i wyposażone od łazienki (wanna lub prysznic, pralka z suszarką), przez kuchnię (zmywarka, lodówka, okap kuchenny), po - na życzenie najemców - pełne umeblowanie. W cenie zawarty jest również internet, a za dodatkową opłatą miejsce postojowe i komórka lokatorska. W Resi4Rent masz wybór, dlatego od ciebie zależy zarówno piętro, na którym będzie znajdować się wynajmowane mieszkanie, jak i stronę budynku, z której będzie zlokalizowane oraz m.in. kolor kuchni. Po prostu zaznacz w naszej wyszukiwarce interesujące Cię opcje, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy gotową ofertę na wynajem mieszkania, jakiego szukasz.

 

Nieruchomości do wynajęcia w Łodzi - dlaczego warto?

 

Łódź od kilku lat rozkwita na nowo, stając się centrum, nie tylko biznesu i coraz prężniej rozwijającego się rynku nowych technologii, ale również turystyki i kultury. Miasto ma ogromny potencjał, w którego rozwijaniu pomagają, zarówno inwestycje infrastrukturalne, jak i biznesowe. Nowe miejsca pracy to nowi pracownicy, menadżerowie i inżynierowie, którzy realizują tu projekty lub szukają miejsca na dłużej. Nasze mieszkania przeznaczone są dla wszystkich, którzy w nowej Łodzi chcą znaleźć miejsce dla siebie, w którym będą mogli realizować się zawodowo.